nasadka udarowa sześciokątna 1", rozmiar 39mm, Koken [18400M 39]
-
Producent:
-
Kod producenta:18400M 39
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1757 pkt. |
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1" KOKEN typ 18400M 39 do śrub 39mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Znane z wysokiej jakości nasadki udarowe japońskiej firmy Koken doskonale sprawdzają się np. w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym, w warsztatach samochodowych i serwisach.
Nasadka udarowa przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach, narzędziach akumulatorowych czy pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nasadka udarowa sześciokątna 1", rozmiar 39mm, Koken 18400M 39
Nasadka udarowa japońskiej firmy Koken przeznaczona jest do profesjonalnych zastosowań, została zaprojektowana tak aby przekazać jak najwyższy moment obrotowy i zapobiec zużyciu nakrętek. Nasadka Koken wykonana jest z wysokiej jakości stali stopowej metodą kucia. Specjalny profil nasadki zapewnia pewne trzymanie śruby/nakrętki podczas pracy i zapobiega jej zniszczeniu.
Nasadka udarowa do śrub 39mm Koken 18400M 39:
- rozmiar nasadki: 39 mm
- rodzaj nasadki: sześciokątna
- mocowanie: 1"
- średnica u nasady D1: 60,3 mm
- średnica u wylotu D2: 54 mm
- głębokość H: 25 mm
- długość L: 66 mm
- waga: 820 g
Znane z wysokiej jakości nasadki udarowe firmy Koken doskonale sprawdzają się np. w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym, w warsztatach samochodowych i serwisach. Polecamy stosowanie nasadek udarowych marki Koken z pneumatycznymi, elektrycznymi i akumulatorowymi kluczami udarowymi.
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: 1801A/B, sprężyna blokująca 1801C
Dostępne są również nasadki udarowe serii 18400A na kwadrat 1" w rozmiarach calowych w rozmiarach 11/16" - 4".
| długość całkowita: | 66 mm |
| waga: | 820 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1'' |
| przeznaczone do narzędzia: | klucz udarowy |
| rozmiar: | 39 mm |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 4991644435234 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.820 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
