    K9501M-27
186,16zł brutto
151,35zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1862 pkt.
Nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1" BAHCO K9501M-27, metryczna, do śrub 27 mm.
Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna mocowana na kwadrat 1" do śrub 27 mm, Bahco [K9501M-27]:
  • nasadka udarowa 6-kątna, mocowana na kwadrat 1" w rozmiarze metrycznym 27 mm,
  • wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, oksydowanej, zgodnie z normą DIN 3129, ISO 2725,
  • prowadzenie 1" spełnia normy DIN 3121-H 25 / ISO 1174,
Nasadka udarowa 1" Bahco [K9501M-27]:
  • rozmiar nasadki: 27 mm,
  • mocowanie: 1",
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • długość nasadki L:59 mm,
  • średnica D1: 45,5 mm,
  • średnica D2: 54 mm,
  • waga: 655 g
długość całkowita: 59 mm
waga: 655 g
typ mocowania : kwadrat 1''
rozmiar: 27 mm