nasadka udarowa sześciokątna 1", rozmiar 27 mm, Bahco [K9501M-27]
-
Producent:
-
Kod producenta:K9501M-27
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1862 pkt. |
Nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1" BAHCO K9501M-27, metryczna, do śrub 27 mm.
Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, oksydowanej.
Nasadka udarowa przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nasadka udarowa sześciokątna mocowana na kwadrat 1" do śrub 27 mm, Bahco [K9501M-27]:
- nasadka udarowa 6-kątna, mocowana na kwadrat 1" w rozmiarze metrycznym 27 mm,
- wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, oksydowanej, zgodnie z normą DIN 3129, ISO 2725,
- prowadzenie 1" spełnia normy DIN 3121-H 25 / ISO 1174,
- nasadka udarowa przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych oraz pneumatycznych z napędem udarowym,
- w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa należy użyć sprężynę blokującą K560F-7 dostępną oddzielnie
Nasadka udarowa 1" Bahco [K9501M-27]:
- rozmiar nasadki: 27 mm,
- mocowanie: 1",
- rodzaj nasadki: sześciokątna,
- długość nasadki L:59 mm,
- średnica D1: 45,5 mm,
- średnica D2: 54 mm,
- waga: 655 g
| długość całkowita: | 59 mm |
| waga: | 655 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1'' |
| rozmiar: | 27 mm |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 7314151802684 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.600 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
