    K9501M-22
126,86zł brutto
103,14zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1269 pkt.
Nasadka udarowa sześciokątna, metryczna z mocowaniem na kwadrat 1" BAHCO K9501M-22, rozmiar 22 mm.
Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, oksydowanej, ma profil DYNAMIC-DRIVE 6-kątny.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna mocowana na kwadrat 1" do śrub 22 mm, Bahco [K9501M-22]:
  • nasadka udarowa 6-kątna Dynamic-Drive, mocowana na kwadrat 1" w rozmiarze metrycznym 22 mm,
  • wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, oksydowanej, zgodnie z normą DIN 3129, ISO 2725,
  • prowadzenie 1" spełnia normy DIN 3121-H 25 / ISO 1174,
Nasadka udarowa 1" Bahco [K9501M-22]:
  • rozmiar nasadki: 22 mm,
  • mocowanie: 1",
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • długość nasadki L:58 mm,
  • średnica D1: 39 mm,
  • średnica D2: 54 mm,
  • waga: 500 g
długość całkowita: 58 mm
waga: 500 g
typ mocowania : kwadrat 1''
rozmiar: 22 mm