nasadka udarowa sześciokątna 1/2", rozmiar 1.7/16 cala, Bahco [K7801Z-1.7/16]
-
Producent:
-
Kod producenta:K7801Z-1.7/16
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1200 pkt. |
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" BAHCO K7801Z-1.7/16, rozmiar 1.7/16", wyprodukowana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Sześciokątny profil nasadki Dynamic Drive pozwala na pracę z wyższym momentem siły, gwarantuje pewne trzymanie i odkręcanej śrub/nakrętek również tych zniszczonych i zapobiega zniszczeniu śrub.
Nasadka udarowa przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach, narzędziach akumulatorowych czy pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nasadka udarowa sześciokątna 1/2" w rozmiarze calowym 1.7/16", Bahco [K7801Z-1.7/16]:
- profesjonalna nasadka udarowa 6-kątna z mocowaniem na kwadrat 1/2",
- wyprodukowana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej, zgodnie z normą DIN 3129, ISO 2725,
- sześciokątny profil nasadki Dynamic Drive pozwala na pracę z wyższym momentem siły - rozkłada siły działające na śrubę na większej powierzchni, dzięki czemu nie niszczy śrub a oprócz tego pozwala na pracę z już zniszczonymi śrubami,
- nasadka udarowa przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach, narzędziach akumulatorowych czy pneumatycznych z napędem udarowym,
- w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa do nasadki udarowej należy użyć sprężyny zaciskowej [K560F-5] - sprężyna dostępna oddzielnie.
PARAMETRY TECHNICZNE NASADKI UDAROWEJ BAHCO [K7801Z-1.7/16]:
- rozmiar nasadki: 1.7/16",
- rodzaj nasadki: sześciokątna,
- mocowanie: 1/2" (DIN 3121-G 12.5 / ISO 1174),
- długość L: 50 mm,
- średnica D1: 49,8 mm,
- średnica D2: 30 mm,
- głębokość T: 26 mm,
- waga: 330 g
| długość całkowita: | 50 mm |
| waga: | 330 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| rozmiar: | 1.7/16'' |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 7314150137695 |
| typ rozmiaru : | calowy |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.32 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
