nasadka udarowa sześciokątna 1/2", rozmiar 1/2 cala, Bahco [K7801Z-1/2]
-
Producent:
-
Kod producenta:K7801Z-1/2
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 386 pkt. |
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" BAHCO typ K7801Z-1/2, rozmiar 1/2", wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Sześciokątny profil nasadki Dynamic Drive pozwala na pracę z wyższym momentem siły, gwarantuje pewne trzymanie i odkręcanej śrub/nakrętek również tych zniszczonych i zapobiega zniszczeniu śrub.
Nasadka udarowa Bahco przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach, narzędziach akumulatorowych czy pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nasadka udarowa sześciokątna 1/2" w rozmiarze calowym 1/2", Bahco K7801Z-1/2
Profesjonalna nasadka udarowa 6-kątna 1/2" BAHCO z serii K7801Z, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej, zgodnie z normą DIN 3129, ISO 2725. Sześciokątny profil nasadki Dynamic Drive pozwala na pracę z wyższym momentem siły, rozkłada siły działające na śrubę na większej powierzchni, dzięki czemu nie niszczy śrub a oprócz tego pozwala na pracę z już zniszczonymi śrubami. Nasadka udarowa przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach, narzędziach akumulatorowych czy pneumatycznych z napędem udarowym.
Nasadka udarowa Bahco K7801Z-1/2
- rozmiar nasadki: 1/2",
- rodzaj nasadki: sześciokątna,
- mocowanie: 1/2" (DIN 3121-G 12.5 / ISO 1174),
- długość L: 38mm,
- średnica D1: 20,5mm,
- średnica D2: 25mm,
- głębokość T: 12 mm,
- waga: 85g
W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa do nasadki udarowej należy użyć sprężyny zaciskowej K560F-4.
Polecamy profesjonalną nasadkę udarową Bahco do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
| długość całkowita: | 38 mm |
| waga: | 85 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| rozmiar: | 1/2'' |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 7314151822620 |
| typ rozmiaru : | calowy |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.070 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
