    K7801Z-1.1/16
37,65zł brutto
30,61zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 376 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 1/2" w rozmiarze calowym 1.1/16", Bahco K7801Z-1.1/16
Nasadka udarowa Bahco K7801Z-1.1/16
  • rozmiar nasadki: 1.1/16",
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • mocowanie: 1/2" (DIN 3121-G 12.5 / ISO 1174),
  • długość L: 46 mm,
  • średnica D1: 39 mm,
  • średnica D2: 30 mm,
  • głębokość T: 16 mm,
  • waga: 185 g
długość całkowita: 46 mm