    14400M 41
157,02zł brutto
127,66zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1570 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14400M-41 do śrub 41mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 1/2" M41, Koken 14400M-41
Nasadka udarowa do śrub 41mm Koken 14400M-41:
  • rozmiar nasadki: 41mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 55,7mm
  • średnica u wylotu "D2": 30mm
  • głębokość "e": 21mm
  • wysokość "L": 55mm
  • waga: 411g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: 1402A/B.
długość całkowita: 55 mm
waga: 411 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 41 mm