    14400M 38
121,34zł brutto
98,65zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1213 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14400M-38 do śrub 38mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 1/2" M38, Koken 14400M-38
Nasadka udarowa do śrub 38mm Koken 14400M-38:
  • rozmiar nasadki: 38mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 52mm
  • średnica u wylotu "D2": 30mm
  • głębokość "e": 20mm
  • wysokość "L": 53mm
  • waga: 360g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: 1402A/B.
długość całkowita: 53 mm
waga: 360 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 38 mm