    K7801M-36
118,89zł brutto
96,66zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1189 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" BAHCO typ K7801M-36 w rozmiarze metrycznym do śrub 36mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 1/2" do śrub M36 Bahco K7801M-36
Nasadka udarowa do śrub 36mm Bahco K7801M-36
  • rozmiar nasadki: 36mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2" (DIN 3121-G 12.5 / ISO 1174)
  • średnica u nasady "D1": 48mm
  • średnica u wylotu "D2": 38mm
  • wysokość "L": 50mm
  • waga: 330g
długość całkowita: 50 mm
waga: 330 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 36 mm