    14400M 35
105,66zł brutto
85,90zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1057 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14400M-35 do śrub 35mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 1/2" M35, Koken 14400M-35
Nasadka udarowa do śrub 35mm Koken 14400M-35:
  • rozmiar nasadki: 35mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 48,2mm
  • średnica u wylotu "D2": 30mm
  • głębokość "e": 19mm
  • wysokość "L": 46mm
  • waga: 275g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: 1402A/B.
długość całkowita: 46 mm
waga: 275 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 35 mm