    14400M 34
103,65zł brutto
84,27zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1036 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14400M-34 do śrub 34mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 1/2" M34, Koken 14400M-34
Nasadka udarowa do śrub 34mm Koken 14400M-34:
  • rozmiar nasadki: 34mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 47mm
  • średnica u wylotu "D2": 30mm
  • głębokość "e": 19mm
  • wysokość "L": 46mm
  • waga: 263g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: 1402A/B.
długość całkowita: 46 mm
waga: 263 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 34 mm