    K7801M-34
128,63zł brutto
104,58zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1286 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" BAHCO typ K7801M-34 w rozmiarze metrycznym do śrub 34mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 1/2" do śrub M34 Bahco K7801M-34
Nasadka udarowa do śrub 34mm Bahco K7801M-34
  • rozmiar nasadki: 34mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2" (DIN 3121-G 12.5 / ISO 1174)
  • średnica u nasady "D1": 45mm
  • średnica u wylotu "D2": 38mm
  • wysokość "L": 50mm
  • waga: 260g
długość całkowita: 50 mm
waga: 260 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 34 mm