    14400M 33
103,65zł brutto
84,27zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1036 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14400M-33 do śrub 33mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 1/2" M33, Koken 14400M-33
Nasadka udarowa do śrub 33mm Koken 14400M-33:
  • rozmiar nasadki: 33mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 44,7mm
  • średnica u wylotu "D2": 30mm
  • głębokość "e": 19mm
  • wysokość "L": 46mm
  • waga: 260g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: 1402A/B.
długość całkowita: 46 mm
waga: 260 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 33 mm