    14400M 31
65,88zł brutto
53,56zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 659 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14400M-31 do śrub 31mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 1/2" M31, Koken 14400M-31
Nasadka udarowa do śrub 31mm Koken 14400M-31:
  • rozmiar nasadki: 31mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 43,2mm
  • średnica u wylotu "D2": 30mm
  • głębokość "e": 17mm
  • wysokość "L": 42mm
  • waga: 213g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: 1402A/B.
długość całkowita: 42 mm
waga: 213 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 31 mm