    K7801M-30
74,10zł brutto
60,24zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 741 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" BAHCO typ K7801M-30 w rozmiarze metrycznym do śrub 30mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 1/2" do śrub M30 Bahco K7801M-30
Nasadka udarowa do śrub 30mm Bahco K7801M-30
  • rozmiar nasadki: 30mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2" (DIN 3121-G 12.5 / ISO 1174)
  • średnica u nasady "D1": 42mm
  • średnica u wylotu "D2": 30mm
  • wysokość "L": 50mm
  • waga: 230g
długość całkowita: 50 mm
waga: 230 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 30 mm