    14400M 28
57,85zł brutto
47,03zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 578 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14400M-28 do śrub 28mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 1/2" M28, Koken 14400M-28
Nasadka udarowa do śrub 28mm Koken 14400M-28:
  • rozmiar nasadki: 28mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 39,5mm
  • średnica u wylotu "D2": 30mm
  • głębokość "e": 16mm
  • wysokość "L": 40mm
  • waga: 170g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: 1402A/B.
długość całkowita: 40 mm
waga: 170 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 28 mm