    14400M 26
54,29zł brutto
44,14zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 543 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14400M-26 do śrub 26mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 1/2" M26, Koken 14400M-26
Nasadka udarowa do śrub 26mm Koken 14400M-26:
  • rozmiar nasadki: 26mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 37mm
  • średnica u wylotu "D2": 30mm
  • głębokość "e": 14mm
  • wysokość "L": 38mm
  • waga: 160g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: 1402A/B.
długość całkowita: 38 mm
waga: 160 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 26 mm