    14400M 25
47,88zł brutto
38,93zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 479 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14400M-25 do śrub 25mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 1/2" M25, Koken 14400M-25
Nasadka udarowa do śrub 25mm Koken 14400M-25:
  • rozmiar nasadki: 25mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 35,7mm
  • średnica u wylotu "D2": 30mm
  • głębokość "e": 14mm
  • wysokość "L": 38mm
  • waga: 135g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: 1402A/B.
długość całkowita: 38 mm
waga: 135 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 25 mm