    14400M 20
43,79zł brutto
35,60zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 438 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14400M-20 do śrub 20mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 1/2" M20, Koken 14400M-20
Nasadka udarowa do śrub 20mm Koken 14400M-20:
  • rozmiar nasadki: 20mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 29,5mm
  • średnica u wylotu "D2": 30mm
  • głębokość "e": 13mm
  • wysokość "L": 38mm
  • waga: 127g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: 1402A/B.
długość całkowita: 38 mm
waga: 127 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 20 mm