    14400M 18
39,62zł brutto
32,21zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 396 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14400M-18 do śrub 18mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 1/2" M18, Koken 14400M-18
Nasadka udarowa do śrub 18mm Koken 14400M-18:
  • rozmiar nasadki: 18mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 27mm
  • średnica u wylotu "D2": 30mm
  • głębokość "e": 13mm
  • wysokość "L": 38mm
  • waga: 130g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: 1402A/B.
długość całkowita: 38 mm
waga: 130 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 18 mm