    14400M 15
39,62zł brutto
32,21zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 396 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14400M-15 do śrub 15mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 1/2" M15, Koken 14400M-15
Nasadka udarowa do śrub 15mm Koken 14400M-15:
  • rozmiar nasadki: 15mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 23,2mm
  • średnica u wylotu "D2": 30mm
  • głębokość "e": 11mm
  • wysokość "L": 38mm
  • waga: 130g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: 1402A/B.
długość całkowita: 38 mm
waga: 130 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 15 mm