    14400M 10
34,76zł brutto
28,26zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 348 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14400M-10 do śrub 10mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 1/2" M10, Koken 14400M-10
Nasadka udarowa do śrub 10mm Koken 14400M-10:
  • rozmiar nasadki: 10mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 17mm
  • średnica u wylotu "D2": 25mm
  • głębokość "e": 7mm
  • wysokość "L": 38mm
  • waga: 85g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: 1401A/B.
długość całkowita: 38 mm
waga: 85 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 10 mm