nasadka udarowa na kwadrat 1/2", z końcówką imbusową 5mm, KOKEN [14012M-60 5]
-
Producent:
-
Kod producenta:14012M-60 5
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 687 pkt. |
Profesjonalna nasadka udarowa na kwadrat 1/2", z końcówką imbusową 5mm, KOKEN [14012M-60 5].
Wykonana z wysokiej jakości stali, przeznaczona do intensywnych prac w ciężkich warunkach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nasadka udarowa na kwadrat 1/2", z końcówką imbusową 5mm, KOKEN [14012M-60 5]
- profesjonalna udarowa nasadka z końcówką sześciokątną typu HEX,
- wykonana z najwyższej jakości stali,
- przeznaczona do intensywnych prac w ciężkich warunkach,
PARAMETRY TECHNICZNE NASADKI UDAROWEJ, KOKEN [14012M-60 5]:
- rozmiar nasadki: 5 mm,
- rodzaj nasadki: imbus,
- mocowanie: 1/2",
- średnica [D]: 25 mm,
- długość całkowita [L]: 60 mm,
- długość końcówki [L1]: 15,5 mm,
- waga: 71 g,
Zdjęcia mają charakter poglądowy.
| długość całkowita: | 60 mm |
| waga: | 71 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| rozmiar: | 5 mm |
| rodzaj nasadki: | z końcówką IMBUS |
| EAN: | 4991644358229 |
| typ rozmiaru : |
|
| stan: | nowy |
| wysokość: | 60 mm |
| masa z opakowaniem: | 0.071 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
