    14012M-60 18
84,19zł brutto
68,45zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 842 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa na kwadrat 1/2", z końcówką imbusową 18mm, KOKEN [14012M-60 18].
Wykonana z wysokiej jakości stali, przeznaczona do intensywnych prac w ciężkich warunkach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka udarowa na kwadrat 1/2", z końcówką imbusową 18mm, KOKEN [14012M-60 18]
  • profesjonalna udarowa nasadka z końcówką sześciokątną typu HEX,
  • wykonana z najwyższej jakości stali,
  • przeznaczona do intensywnych prac w ciężkich warunkach,
PARAMETRY TECHNICZNE NASADKI UDAROWEJ, KOKEN [14012M-60 18]
  • rozmiar nasadki: 18 mm,
  • rodzaj nasadki: imbus,
  • mocowanie: 1/2",
  • średnica [D]: 30 mm,
  • długość całkowita [L]: 60 mm,
  • długość końcówki [L1]: 15,5 mm,
  • waga: 200 g,
Zdjęcia mają charakter poglądowy.
długość całkowita: 60 mm
waga: 200 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 18 mm
rodzaj nasadki: z końcówką IMBUS
EAN: 4991644358908
typ rozmiaru :
  • metryczny
  • calowy
stan: nowy
wysokość: 60 mm