    14400-17WN
135,09zł brutto
109,83zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1351 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka udarowa na kwadrat 1/2" do śrub z łbem kwadratowym rozmiar 17WN, KOKEN [14400-17WN]:
  • profesjonalna udarowa nasadka do śrub z łbem kwadratowym WN,
  • wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej,
Dane nasadki firmy Koken [14400-17WN]:
  • rozmiar nasadki: 17WN,
  • rodzaj nasadki: kwadrat wewnętrzny,
  • mocowanie: 1/2",
  • średnica D1: 273230 mm,
  • głębokość H: 17 mm
  • długość L: 40 mm,
  • wymiar S: 17 mm,
  • waga: 150 g
długość całkowita: 40 mm