nasadka udarowa na kwadrat 1/2", mocowanie WN kwadrat, wewnętrzne 17WN, Koken [14400-17WN]
-
Producent:
-
Kod producenta:14400-17WN
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1351 pkt. |
Profesjonalna nasadka udarowa z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ [14400-17WN] do śrub z łbem kwadratowym, rozmiar 17WN. Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Znane z wysokiej jakości nasadki udarowe japońskiej firmy Koken doskonale sprawdzają się np. w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym, lotniczym w warsztatach samochodowych i serwisach.
Do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nasadka udarowa na kwadrat 1/2" do śrub z łbem kwadratowym rozmiar 17WN, KOKEN [14400-17WN]:
- profesjonalna udarowa nasadka do śrub z łbem kwadratowym WN,
- wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej,
- przeznaczona do intensywnych prac w ciężkich warunkach kluczami udarowymi, zakrętarkami (akumulatorowymi, sieciowymi lub pneumatycznymi),
- polecamy profesjonalną nasadkę udarową do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Dane nasadki firmy Koken [14400-17WN]:
- rozmiar nasadki: 17WN,
- rodzaj nasadki: kwadrat wewnętrzny,
- mocowanie: 1/2",
- średnica D1: 273230 mm,
- głębokość H: 17 mm
- długość L: 40 mm,
- wymiar S: 17 mm,
- waga: 150 g
| długość całkowita: | 40 mm |
| waga: | 150 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| rozmiar: | 17WN |
| rodzaj nasadki: | WN kwadrat wewnętrzny |
| EAN: | 4991644350841 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.150 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
