    14400-14WN
129,99zł brutto
105,68zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 5
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1300 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka udarowa na kwadrat 1/2" do śrub z łbem kwadratowym rozmiar 14WN, KOKEN [14400-14WN]:
  • profesjonalna udarowa nasadka do śrub z łbem kwadratowym WN,
  • wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej,
Dane nasadki firmy Koken [14400-14WN]:
  • rozmiar nasadki: 14WN,
  • rodzaj nasadki: kwadrat wewnętrzny,
  • mocowanie: 1/2",
  • średnica D1: 27 mm,
  • średnica D2: 30 mm,
  • głębokość H: 14 mm
  • długość L: 38 mm,
  • wymiar S: 14 mm,
  • waga: 136 g
długość całkowita: 38 mm