nasadka udarowa na kwadrat 1/2", mocowanie TORX wewnętrzny E20, Bahco [K7801TORX-E20]
-
Producent:
-
Kod producenta:K7801TORX-E20
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 474 pkt. |
Profesjonalna nasadka udarowa z mocowaniem na kwadrat 1/2" BAHCO symbol [K7801TORX-E20] do śrub z łbem TORX E20. Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Znane z wysokiej jakości nasadki udarowe japońskiej firmy Bahco doskonale sprawdzają się np. w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym, lotniczym w warsztatach samochodowych i serwisach.
Do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nasadka udarowa na kwadrat 1/2" do śrub z łbem TORX rozmiar E20, Bahco [K7801TORX-E20]:
- profesjonalna udarowa nasadka do śrub z łbem TORX,
- wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej,
- przeznaczona do intensywnych prac w ciężkich warunkach kluczami udarowymi, zakrętarkami (akumulatorowymi, sieciowymi lub pneumatycznymi),
nasadka udarowa firmy Bahco [K7801TORX-E20]:
- rozmiar nasadki: E20,
- rodzaj nasadki: sześciokątna,
- mocowanie: 1/2",
- długość L: 38 mm,
- średnica D1: 23,8 mm,
- średnica D2: 25 mm,
- głębokość T: 13,5 mm,
- stosowane w śrubach: M14, M16,
- waga: 140 g
W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa do nasadki udarowej należy użyć sprężyny zaciskowej K560F-4.
Polecamy profesjonalną nasadkę udarową Bahco do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
| długość całkowita: | 38 mm |
| waga: | 140 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| rozmiar: | E20 |
| rodzaj nasadki: | TORX wewnętrzny |
| EAN: | 7314151811631 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.140 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
