nasadka udarowa na kwadrat 1/2", mocowanie TORX wewnętrzny E14, Koken [14425 E14]
-
Producent:
-
Kod producenta:14425 E14
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 411 pkt. |
Profesjonalna nasadka udarowa z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ [14425 E14] do śrub z łbem TORX E14. Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Znane z wysokiej jakości nasadki udarowe japońskiej firmy Koken doskonale sprawdzają się np. w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym, lotniczym w warsztatach samochodowych i serwisach.
Do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nasadka udarowa na kwadrat 1/2" do śrub z łbem TORX rozmiar E14, KOKEN [14425 E14]:
- profesjonalna udarowa nasadka do śrub z łbem TORX,
- wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej,
- polecamy profesjonalną nasadkę udarową do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Dane nasadki firmy Koken [14425 E14]:
- rozmiar nasadki: E14,
- rodzaj nasadki: TORX wewnętrzny,
- mocowanie: 1/2",
- średnica D1: 18,2 mm,
- średnica D2: 25 mm,
- głębokość H: 10,6 mm
- długość L: 38 mm,
- wymiar S1: 12,8 mm,
- wymiar S2: 9,2 mm,
- waga: 88 g
| długość całkowita: | 38 mm |
| waga: | 88 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| rozmiar: | E14 |
| rodzaj nasadki: | TORX wewnętrzny |
| EAN: | 4991644353637 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.088 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
