nasadka udarowa na kwadrat 1/2", mocowanie LHSTIX wewnętrzne 14S, Koken [14401LH 14S]
-
Producent:
-
Kod producenta:14401LH 14S
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 658 pkt. |
Profesjonalna nasadka udarowa z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ [14401LH 14S] do śrub z łbem LHSTIX® , rozmiar 14S. Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Znane z wysokiej jakości nasadki udarowe japońskiej firmy Koken doskonale sprawdzają się np. w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym, lotniczym w warsztatach samochodowych i serwisach.
Do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nasadka udarowa na kwadrat 1/2" do śrub z łbem LHSTIX® rozmiar 14S, KOKEN [14401LH 14S]:
- profesjonalna udarowa nasadka do śrub z łbem LHSTIX ®,
- wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej,
- polecamy profesjonalną nasadkę udarową do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Dane nasadki firmy Koken [14401LH 14S]:
- rozmiar nasadki: 14S,
- rodzaj nasadki: LHSTIX ® wewnętrzny,
- mocowanie: 1/2",
- średnica D1: 25,5 mm,
- średnica D2: 30 mm,
- głębokość H: 10,4 mm
- długość L: 38 mm,
- wymiar S1: 15,8 mm,
- wymiar S2: 21,0 mm,
- waga: 121 g
| długość całkowita: | 38 mm |
| waga: | 121 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| rozmiar: | 14S |
| rodzaj nasadki: | LHSTIX wewnętrzny |
| EAN: | 4991644350452 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.121 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
