nasadka udarowa długa sześciokątna 1/2", rozmiar 13/16 cala, Koken [14300A 13/16"]
-
Producent:
-
Kod producenta:14300A 13/16"
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 747 pkt. |
Profesjonalna, długa nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ [14300A] do śrub w rozmiarze calowym 13/16 cala, wykonana z wysokiej jakości kutej stali stopowej, oksydowanej.
Znane z wysokiej jakości długie nasadki udarowe japońskiej firmy Koken doskonale sprawdzają się np. w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym, w warsztatach samochodowych i serwisach.
Wydłużona nasadka udarowa Koken przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nasadka udarowa długa sześciokątna 1/2", rozmiar 13/16 cala, Koken [14300A 13/16"]
- długa nasadka udarowa japońskiej firmy Koken przeznaczona jest do profesjonalnych zastosowań w rozmiarze calowym,
- została zaprojektowana tak aby przekazać jak najwyższy moment obrotowy i zapobiec zużyciu nakrętek,
- wykonana jest z wysokiej jakości stali stopowej metodą kucia,
- polecamy nasadkę udarową firmy Koken do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Długa nasadka udarowa firmy Koken [14300A 13/16"]:
- rozmiar nasadki: 13/16"
- rodzaj nasadki: sześciokątna
- mocowanie: 1/2"
- średnica D1: 30,7 mm,
- średnica D2: 30 mm,
- głębokość H1: 21 mm,
- głębokość H2: 61 mm,
- długość L: 80 mm,
- waga: 265 g
Znane z wysokiej jakości długie nasadki udarowe firmy Koken doskonale sprawdzają się np. w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym, w warsztatach samochodowych i serwisach. Polecamy stosowanie wydłużonych nasadek udarowych marki Koken z pneumatycznymi, elektrycznymi i akumulatorowymi kluczami udarowymi.
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki udarowej Koken: Pin/O-Ring 1402A/B,
lub zawleczki zabezpieczającej do nasadki udarowej Koken: C-Ring 1402C
| długość całkowita: | 80 mm |
| waga: | 265 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| rozmiar: | 13/16'' |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 4991644354610 |
| typ rozmiaru : | calowy |
| masa z opakowaniem: | 0.272 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
