nasadka udarowa długa sześciokątna 1/2" M26, Koken [14300M 26]
-
Producent:
-
Kod producenta:14300M 26
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 918 pkt. |
Profesjonalna, długa nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14300M-26 do śrub 26mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Znane z wysokiej jakości długie nasadki udarowe japońskiej firmy Koken doskonale sprawdzają się np. w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym, w warsztatach samochodowych i serwisach.
Wydłużona nasadka udarowa Koken przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach, narzędziach akumulatorowych czy pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa długa sześciokątna 1/2" M26, Koken 14300M-26
Długa nasadka udarowa japońskiej firmy Koken przeznaczona jest do profesjonalnych zastosowań, została zaprojektowana tak aby przekazać jak najwyższy moment obrotowy i zapobiec zużyciu nakrętek. Nasadka Koken wykonana jest z wysokiej jakości stali stopowej metodą kucia. Specjalny profil nasadki zapewnia pewne trzymanie śruby/nakrętki podczas pracy i zapobiega jej zniszczeniu.
Długa nasadka udarowa do śrub 26mm Koken 14300M-26:
- rozmiar nasadki: 26mm
- rodzaj nasadki: sześciokątna
- mocowanie: 1/2"
- średnica u nasady "D1": 37mm
- średnica u wylotu "D2": 30mm
- głębokość "e": 26mm
- głębokość "H": 64mm
- wysokość "L": 85mm
- waga: 350g
Znane z wysokiej jakości długie nasadki udarowe firmy Koken doskonale sprawdzają się np. w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym, w warsztatach samochodowych i serwisach. Polecamy stosowanie wydłużonych nasadek udarowych marki Koken z pneumatycznymi, elektrycznymi i akumulatorowymi kluczami udarowymi.
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki udarowej Koken: Pin/O-Ring 1402A/B
lub zawleczki zabezpieczającej do nasadki udarowej Koken: C-Ring 1402C
| długość całkowita: | 185 mm |
| waga: | 350 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| rozmiar: | 26 mm |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 4991644354290 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.400 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
