    14300M 23
79,56zł brutto
64,68zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 796 pkt.
Profesjonalna, długa nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14300M-23 do śrub 23mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa długa sześciokątna 1/2" M23, Koken 14300M-23
Długa nasadka udarowa do śrub 23mm Koken 14300M-23:
  • rozmiar nasadki: 23mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady D1: 33.2mm
  • średnica u wylotu D2: 30mm
  • głębokość e: 23mm
  • głębokość H: 65mm
  • wysokość L: 85mm
  • waga: 300g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki udarowej Koken: Pin/O-Ring 1402A/B
oraz zawleczki zabezpieczającej do nasadki udarowej Koken: C-Ring 1402C
długość całkowita: 185 mm
waga: 300 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 23 mm