    14401M 10
35,68zł brutto
29,01zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 357 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa cienkościenna, sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14401M-10 do śrub z łbem 10mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka udarowa cienkościenna, 6-kątna 1/2" 10mm, Koken 14401M-10
Nasadka udarowa do śrub 10mm Koken 14401M-10:
  • rozmiar nasadki: 10mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 15,5mm
  • średnica u wylotu "D2": 24mm
  • głębokość "e": 7mm
  • wysokość "L": 38mm
  • waga: 60g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1401C , Pin/Oring=1401A/B.
długość całkowita: 38 mm
waga: 60 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 10 mm