    14401M 41
161,19zł brutto
131,05zł netto
Cena punktowa: 1612 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa cienkościenna, sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14401M-41 do śrub z łbem 41mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka udarowa cienkościenna, 6-kątna 1/2" 41mm, Koken 14401M-41
Nasadka udarowa 41mm Koken 14401M-41:
  • rozmiar nasadki: 41mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 54,2mm
  • średnica u wylotu "D2": 29mm
  • głębokość "e": 21mm
  • wysokość "L": 55mm
  • waga: 374g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1402C, Pin/Oring=1402A/B.
długość całkowita: 55 mm
waga: 374 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 41 mm