    14401M 38
124,50zł brutto
101,22zł netto
Cena punktowa: 1245 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa cienkościenna, sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14401M-38 do śrub z łbem 38mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka udarowa cienkościenna, 6-kątna 1/2" 38mm, Koken 14401M-38
Nasadka udarowa 38mm Koken 14401M-38:
  • rozmiar nasadki: 38mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 50,5mm
  • średnica u wylotu "D2": 29mm
  • głębokość "e": 20mm
  • wysokość "L": 53mm
  • waga: 316g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1402C , Pin/Oring=1402A/B.
długość całkowita: 53 mm
waga: 316 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 38 mm