    14401M 35
108,44zł brutto
88,16zł netto
Cena punktowa: 1084 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa cienkościenna, sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14401M-35 do śrub z łbem 35mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka udarowa cienkościenna, 6-kątna 1/2" 35mm, Koken 14401M-35
Nasadka udarowa 35mm Koken 14401M-35:
  • rozmiar nasadki: 35mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 46,7mm
  • średnica u wylotu "D2": 29mm
  • głębokość "e": 19mm
  • wysokość "L": 46mm
  • waga: 250g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1402C , Pin/Oring=1402A/B.
długość całkowita: 46 mm
waga: 250 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 35 mm