    14401M 34
106,36zł brutto
86,47zł netto
Cena punktowa: 1064 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa cienkościenna, sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14401M-34 do śrub z łbem 34mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka udarowa cienkościenna, 6-kątna 1/2" 34mm, Koken 14401M-34
Nasadka udarowa 34mm Koken 14401M-34:
  • rozmiar nasadki: 34mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 45,5mm
  • średnica u wylotu "D2": 29mm
  • głębokość "e": 19mm
  • wysokość "L": 46mm
  • waga: 248g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1402C , Pin/Oring=1402A/B.
długość całkowita: 46 mm
waga: 248 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 34 mm