    14401M 33
106,36zł brutto
86,47zł netto
Cena punktowa: 1064 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa cienkościenna, sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14401M-33 do śrub z łbem 33mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka udarowa cienkościenna, 6-kątna 1/2" 33mm, Koken 14401M-33
Nasadka udarowa 33mm Koken 14401M-33:
  • rozmiar nasadki: 33mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 44,2mm
  • średnica u wylotu "D2": 29mm
  • głębokość "e": 19mm
  • wysokość "L": 46mm
  • waga: 219g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1402C , Pin/Oring=1402A/B.
długość całkowita: 46 mm
waga: 219 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 33 mm