    14401M 32
72,75zł brutto
59,15zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 727 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa cienkościenna, sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14401M-32 do śrub z łbem 32mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka udarowa cienkościenna, 6-kątna 1/2" 32mm, Koken 14401M-32
Nasadka udarowa 32mm Koken 14401M-32:
  • rozmiar nasadki: 32mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 43mm
  • średnica u wylotu "D2": 29mm
  • głębokość "e": 18mm
  • wysokość "L": 42mm
  • waga: 188g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1402C , Pin/Oring=1402A/B.
długość całkowita: 42 mm
waga: 188 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 32 mm