nasadka udarowa cienkościenna, 6-kątna 1/2", 31mm, Koken [14401M 31]
-
Producent:
-
Kod producenta:14401M 31
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za: 38 dni |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 677 pkt. |
Profesjonalna nasadka udarowa cienkościenna, sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14401M-31 do śrub z łbem 31mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Ekstra cienkie ścianki nasadki udarowej zapewniają lepszy dostęp w wąskich przestrzeniach. Cienkościenna nasadka udarowa przeznaczona jest do stosowania z elektronarzędziami, narzędziami akumulatorowymi czy pneumatycznymi z napędem udarowym.
Znane z wysokiej jakości nasadki udarowe japońskiej firmy Koken doskonale sprawdzają się np. w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym, w warsztatach samochodowych i serwisach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nasadka udarowa cienkościenna, 6-kątna 1/2" 31mm, Koken 14401M-31
Nasadka udarowa japońskiej firmy Koken przeznaczona jest do profesjonalnych zastosowań, została zaprojektowana tak aby przekazać jak najwyższy moment obrotowy i zapobiec zużyciu nakrętek. Nasadka Koken wykonana jest z wysokiej jakości stali stopowej metodą kucia. Specjalny profil nasadki zapewnia pewne trzymanie śruby/nakrętki podczas pracy i zapobiega jej zniszczeniu. Ekstra cienkie ścianki nasadki udarowej zapewniają lepszy dostęp w wąskich przestrzeniach.
Nasadka udarowa 31mm Koken 14401M-31:
- rozmiar nasadki: 31mm
- rodzaj nasadki: sześciokątna
- mocowanie: 1/2"
- średnica u nasady "D1": 41,7mm
- średnica u wylotu "D2": 29mm
- głębokość "e": 17mm
- wysokość "L": 42mm
- waga: 185g
Znane z wysokiej jakości nasadki udarowe firmy Koken doskonale sprawdzają się np. w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym, w warsztatach samochodowych i serwisach. Polecamy stosowanie nasadek udarowych marki Koken z pneumatycznymi, elektrycznymi i akumulatorowymi kluczami udarowymi.
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1402C , Pin/Oring=1402A/B.
| długość całkowita: | 42 mm |
| waga: | 185 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| rozmiar: | 31 mm |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 4991644386444 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.185 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
