    14401M 31
67,66zł brutto
55,01zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za: 38 dni
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 677 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa cienkościenna, sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14401M-31 do śrub z łbem 31mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka udarowa cienkościenna, 6-kątna 1/2" 31mm, Koken 14401M-31
Nasadka udarowa 31mm Koken 14401M-31:
  • rozmiar nasadki: 31mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 41,7mm
  • średnica u wylotu "D2": 29mm
  • głębokość "e": 17mm
  • wysokość "L": 42mm
  • waga: 185g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1402C , Pin/Oring=1402A/B.
długość całkowita: 42 mm
waga: 185 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 31 mm