    14401M 29
59,40zł brutto
48,29zł netto
Cena punktowa: 594 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa cienkościenna, sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14401M-29 do śrub z łbem 29mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka udarowa cienkościenna, 6-kątna 1/2" 29mm, Koken 14401M-29
Nasadka udarowa 29mm Koken 14401M-29:
  • rozmiar nasadki: 29mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 39,2mm
  • średnica u wylotu "D2": 29mm
  • głębokość "e": 17mm
  • wysokość "L": 42mm
  • waga: 165g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1402C , Pin/Oring=1402A/B.
długość całkowita: 42 mm
waga: 165 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 29 mm