    14401M 28
59,40zł brutto
48,29zł netto
Cena punktowa: 594 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa cienkościenna, sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14401M-28 do śrub z łbem 28mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka udarowa cienkościenna, 6-kątna 1/2" 28mm, Koken 14401M-28
Nasadka udarowa 28mm Koken 14401M-28:
  • rozmiar nasadki: 28mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 38mm
  • średnica u wylotu "D2": 29mm
  • głębokość "e": 16mm
  • wysokość "L": 40mm
  • waga: 152g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1402C , Pin/Oring=1402A/B.
długość całkowita: 40 mm
waga: 152 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 28 mm