    14401M 27
55,77zł brutto
45,34zł netto
Cena punktowa: 558 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa cienkościenna, sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14401M-27 do śrub z łbem 27mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka udarowa cienkościenna, 6-kątna 1/2" 27mm, Koken 14401M-27
Nasadka udarowa 27mm Koken 14401M-27:
  • rozmiar nasadki: 27mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 36,7mm
  • średnica u wylotu "D2": 29mm
  • głębokość "e": 16mm
  • wysokość "L": 40mm
  • waga: 145g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1402C , Pin/Oring=1402A/B.
długość całkowita: 40 mm
waga: 145 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 27 mm