    14401M 23
49,20zł brutto
40,00zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 492 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa cienkościenna, sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14401M-23 do śrub z łbem 23mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka udarowa cienkościenna, 6-kątna 1/2" 23mm, Koken 14401M-23
Nasadka udarowa 23mm Koken 14401M-23:
  • rozmiar nasadki: 23mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 31,7mm
  • średnica u wylotu "D2": 29mm
  • głębokość "e": 14mm
  • wysokość "L": 38mm
  • waga: 118g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1402C , Pin/Oring=1402A/B.
długość całkowita: 38 mm
waga: 118 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 23 mm