    14401M 15
40,70zł brutto
33,09zł netto
Cena punktowa: 407 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa cienkościenna, sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14401M-15 do śrub z łbem 15mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka udarowa cienkościenna, 6-kątna 1/2" 15mm, Koken 14401M-15
Nasadka udarowa 15mm Koken 14401M-15:
  • rozmiar nasadki: 15mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 21,7mm
  • średnica u wylotu "D2": 29mm
  • głębokość "e": 11mm
  • wysokość "L": 38mm
  • waga: 100g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1402C , Pin/Oring=1402A/B.
długość całkowita: 38 mm
waga: 100 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 15 mm