nasadka udarowa 3/8'' z końcówką 6-kątną 6x32mm Koken [13400M 6]
-
Producent:
-
Kod producenta:13400M 6
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 283 pkt. |
Profesjonalna nasadka udarowa 3/8" z końcówką 6-kątną 6 x 32mm, Koken [13400M 6], przeznaczona do prac ze śrubami z gniazdem 6-kątnym o rozmiarze 6 mm, mocowanie nasadki na kwadrat 3/8", długość całkowita 32 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nasadka udarowa 3/8'' z końcówką 6-kątną 6x32mm Koken [13400M 6]
- profesjonalna udarowa nasadka sześciokątna w rozmiarze metrycznym,
- standardowa nasadka wykonana z wysokiej jakości stali kutej, czerniona,
- przeznaczona do prac w ciężkich warunkach,
- nasadka ma idealnie gładkie powierzchnie w obu gniazdach mocujących,
PARAMETRY TECHNICZNE NASADKI UDAROWEJ 3/8'' KOKEN [13400M 6]
- rozmiar nasadki: 6 mm,
- rodzaj nasadki: sześciokątna,
- mocowanie: 3/8",
- średnica D1: 10.8 mm,
- średnica D2: 19 mm,
- głębokość: 5 mm,
- długość L: 32 mm,
- waga: 40 g,
Zdjęcia mają charakter poglądowy.
| długość całkowita: | 32 mm |
| waga: | 40 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| rozmiar: | 6 mm |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 4991644315017 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.04 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
