nasadka udarowa 3/8'' z końcówką 6-kątną 15x32mm Koken [13400M 15]
-
Producent:
-
Kod producenta:13400M 15
Stan magazynowy: 11
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 302 pkt. |
Profesjonalna nasadka udarowa 3/8" z końcówką 6-kątną 15 x 32mm, Koken [13400M 15], przeznaczona do prac ze śrubami z gniazdem 6-kątnym o rozmiarze 15 mm, mocowanie nasadki na kwadrat 3/8", długość całkowita 32 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nasadka udarowa 3/8'' z końcówką 6-kątną 15x32mm Koken [13400M 15]
- profesjonalna udarowa nasadka sześciokątna w rozmiarze metrycznym,
- standardowa nasadka wykonana z wysokiej jakości stali kutej, czerniona,
- przeznaczona do prac w ciężkich warunkach,
- nasadka ma idealnie gładkie powierzchnie w obu gniazdach mocujących,
PARAMETRY TECHNICZNE NASADKI UDAROWEJ 3/8'' KOKEN [13400M 15]
- rozmiar nasadki: 15 mm,
- rodzaj nasadki: sześciokątna,
- mocowanie: 3/8",
- średnica D1: 22 mm,
- średnica D2: 22 mm,
- głębokość: 11 mm,
- długość L: 32 mm,
- waga: 56 g,
Zdjęcia mają charakter poglądowy.
| długość całkowita: | 32 mm |
| waga: | 56 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| rozmiar: | 15 mm |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 4991644315109 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.056 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
