nasadka udarowa 1", z końcówką imbusową 6-kątną 27mm, Bahco [7993M0270]
-
Producent:
-
Kod producenta:7993M0270
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4319 pkt. |
Profesjonalna nasadka udarowa z mocowaniem na kwadrat 1" BAHCO symbol [7993M0270] z końcówką Imbusową sześciokątną, rozmiar 27 mm. Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Znane z wysokiej jakości nasadki udarowe japońskiej firmy Bahco doskonale sprawdzają się np. w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym, lotniczym w warsztatach samochodowych i serwisach.
Do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nasadka udarowa na kwadrat 1" z końcówką imbusową 6-kątną rozmiar 27mm, Bahco [7993M0270]:
- profesjonalna udarowa nasadka z końcówką sześciokątną typu IMBUS,
- wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej,
- przeznaczona do intensywnych prac w ciężkich warunkach
- polecamy profesjonalną nasadkę udarową Bahco do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
nasadka udarowa firmy Bahco [7993M0270]:
- rozmiar nasadki: 27 mm,
- rodzaj nasadki: imbusowa,
- mocowanie: 1",
- średnica D: 54 mm,
- długość całkowita L: 78 mm,
- długość końcówki L1: 26 mm,
- waga: 790 g
W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa do nasadki udarowej należy użyć sprężyny zaciskowej K560F-7.
| długość całkowita: | 78 mm |
| waga: | 790 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1'' |
| rozmiar: | 27 mm |
| rodzaj nasadki: | z końcówką IMBUS |
| EAN: | 8413345115414 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Izrael |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.767 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
