nasadka udarowa 1/2", z końcówką TORX, rozmiar T30, Koken [14025-60 T30]
-
Producent:
-
Kod producenta:14025-60 T30
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 687 pkt. |
Profesjonalna nasadka udarowa z mocowaniem na kwadrat 1/2" Koken 14025-60 T30, z końcówką TORX, rozmiar T30. Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Wysokiej jakości nasadka udarowa przeznaczona do stosowania z elektronarzędziami akumulatorowymi i sieciowymi oraz pneumatycznymi z napędem udarowym. Doskonale sprawdzi się np. w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym, lotniczym w warsztatach i serwisach samochodowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nasadka udarowa na kwadrat 1/2" z końcówką TORX, rozmiar T30, Koken [14025-60 T30]:
- profesjonalna udarowa nasadka z końcówką typu TORX,
- wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej,
- przeznaczona do intensywnych prac w ciężkich warunkach kluczami udarowymi, zakrętarkami (akumulatorowymi, sieciowymi lub pneumatycznymi).
PARAMETRY TECHNICZNE NADAKI UDAROWEJ KOKEN [14025-60 T30]:
- rozmiar nasadki: T30,
- rodzaj nasadki: TORX,
- mocowanie: 1/2",
- średnica [D]: 25 mm,
- długość całkowita [L]: 60 mm,
- długość końcówki [L1]: 23,5 mm,
- waga: 80 g
| długość całkowita: | 60 mm |
| waga: | 80 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| rozmiar: | TX30 |
| rodzaj nasadki: | z końcówką TORX |
| EAN: | 4991644357338 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.080 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
