nasadka udarowa 1/2", z końcówką TORX, rozmiar T40, Bahco [7994S0400]
-
Producent:
-
Kod producenta:7994S0400
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 829 pkt. |
Profesjonalna nasadka udarowa z mocowaniem na kwadrat 1/2" BAHCO symbol [7994S0400] z końcówką TORX, rozmiar T40. Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Znane z wysokiej jakości nasadki udarowe japońskiej firmy Bahco doskonale sprawdzają się np. w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym, lotniczym w warsztatach samochodowych i serwisach.
Do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nasadka udarowa na kwadrat 1/2" z końcówką TORX, rozmiar T40, Bahco [7994S0400]:
- profesjonalna udarowa nasadka z końcówką typu TORX,
- wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej,
- przeznaczona do intensywnych prac w ciężkich warunkach kluczami udarowymi, zakrętarkami (akumulatorowymi, sieciowymi lub pneumatycznymi),
nasadka udarowa firmy Bahco [7994S0400]:
- rozmiar nasadki: T40,
- rodzaj nasadki: TORX,
- mocowanie: 1/2",
- średnica D: 25 mm,
- długość całkowita L: 55 mm,
- długość końcówki L1: 30 mm,
- waga: 80 g
W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa do nasadki udarowej należy użyć sprężyny zaciskowej K560F-4.
Polecamy profesjonalną nasadkę udarową Bahco do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
| długość całkowita: | 55 mm |
| waga: | 80 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| rozmiar: | TX40 |
| rodzaj nasadki: | z końcówką TORX |
| EAN: | 8413345129312 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.080 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
